Par mums

SIA “MultiHouse” ir mūsdienīgs namu apsaimniekošanas uzņēmums, kura pakalpojumu klāstā ietilpst profesionāla daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošana, kā arī komerctelpu un privātīpašumu apsaimniekošana. Kopš dibināšanas 2009. gadā uzņēmums no vienas mājas pārvaldītāja ir izaudzis par efektīvi strādājošu un pieredzējušu kompāniju, kuru par „savējo” izvēlējušies vairāk kā desmit daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju Liepājā un vairāk nekā simts dzīvokļu īpašnieku.

SIA “MultiHouse” pieredze ļauj piedāvāt ne tikai raitu un konsekventu ikdienas apsaimniekošanas darbu norisi, bet arī konstruktīvus un efektīvus risinājumus sarežģītu komunālo pakalpojumu problēmu gadījumos, kā arī Eiropas Savienības finansējuma piesaistīšanu ēkas renovācijai un šī projekta realizēšanu. Izmantojot ES fondus, ar SIA “MultiHouse” atbalstu Liepājā pilnībā renovētas jau trīs daudzdzīvokļu mājas.

Uzņēmuma darbība ir vērsta uz to, lai apsaimniekoto dzīvokļu un ēku īpašnieki justos pilnīgi droši, uzticot savu īpašumu SIA “MultiHouse”. Drošība balstās savstarpējā uzticībā, tāpēc SIA “MultiHouse” nodrošina finanšu caurspīdīgumu un veicina arī pašu dzīvokļu īpašnieku iesaistīšanu aktuālo jautājumu risināšanā.

Uzņēmuma politika ir - būt pretimnākošiem, atvērtiem un pieejamiem, un tieši tādēļ klienti iesaka uzņēmuma pakalpojumus citiem.

 

Klienti

0

Dzīvokļi

0

Mājas

0

Komanda

0